0212 293 93 35 Cumhuriyet Caddesi No:157 Harbiye İstanbul bilgi@vizeislemleri.com
0312 970 03 00 Tunali Hilmi cad. No:109/5 Kavaklidere Çankaya Ankara ankara@vizeislemleri.com

Avukatlara & Baro Üyelerine İndirimli Vize İşlemleri


Türkiye Barolar Birliği üyelerine özel olarak düzenlenen kampanyamızla ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Continue reading

İstanbul Harbiye’de,  Tüm konsoloslukların ve Vize başvuru merkezlerinin kalbinde, faaliyet gösteren firmamız uzman kadrosu ile 10 yılı aşkın süredir vize takip işlemlerini sizler adına tüm konsolosluklar nezdinde yapmaktadır. Kurumumuz TURSAB Üyesi A Grubu Seyahat Acentesidir.

Real World Turizm yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin veya müşterilerinizin adınıza profesyonelce yapar, konsoloslukta sizleri temsil eder ve en kısa sürede pasaportlarınızın size ulaşımını sağlar.

Real World Turizm olarak vize işlemlerinizi sizler veya üyeleriniz adına takip etmeye talip olduğumuzu tarafınıza bildirir, Aşağıda tarafınıza uygulanacak peşin ödeme esaslı fiyatlarla ilgili teklifimizi bilgilerinize sunarız.

Tarafınıza uygulanacak özel vize hizmet bedelleri hakkında konuyu bilgilerinize sunarım.

Avukatlara özel vize işlemleri konusunda kurumumuz uzun süredir hizmet vermekte olup, Barolar birliğine özel yapılan kampanya sonucunda özel işlemler en kısa sürede hizmete girecektir.

KURUMUNUZA ÖZEL KAMPANYA İLE TÜM HİZMET BEDELLERİNDE %30-%50 BANDINDA İNDİRİMLER UYGULANACAKTIR.

 

Hizmet Detayı Uygulanacak İndirim Oranı
Tüm Schengen Vizeleri alımında işlem takip ücreti %30
İngiltere-Amerika-Kanada Vizeleri %50

Ankara’dan veya İzmir’den alınacak tüm vizelere Ankara’daki ya da İzmir’deki lokal acentenin hizmet bedelleri işlemler öncesinde müzakere edilmelidir.

Teklifimizde yer alan tüm işlemler kısa süreli turistik ve/veya Ticari vizeler için geçerli olup, Öğrenci vizeleri, Uzun dönemli vizeler gibi farklı işlemlerde fiyatlamalar farklılıklar gösterecektir.

Kampanyamız 2016 Yılı sonuna kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için üye kartınızı göstermeniz yeterlidir.

Not: Ayrıca Tüm Avukatların en hızlı şekilde hızlı ve acil vize alabilmeleri için tüm talepler titizlikle değerlendirilecek ve Acil vize talepleri elçilik ve konsolosluklara iletilecektir.

Vize işlemleri. com Ne yapar?

Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracaatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede ulaştırılır. Vizeislemleri.com yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.
Vizeislemleri.com sizin adınıza vize takibi yapmak konusunda tam yetkilidir!

 

Bir yorum
 1. admin

  19 Eylül 2016 at 02:10

  Avukatlara özel kampanyamızın geçerlilik süresi 2016 yılı sonudur.
  Avukatların en hızlı ve en kolay şekilde vize alabilmeleri için Barolar Birliği ile kampanyamız dahilinde acentemiz tüm avukatlara özel servis vermekte ve en iyi hizmeti sunmaktadır.
  0212 293 93 35 numaralı telefondan bizlere ulaşarak Türkiye Barolar Birliğine bağlı bulunduğunuzu belirtmeniz yeterlidir.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Predefined Skins

Primary Color

Background Color

Example Patterns

demo demo demo demo demo demo demo demo demo demo