0212 293 93 35 Cumhuriyet Caddesi No:157 Harbiye İstanbul bilgi@vizeislemleri.com
0312 970 03 00 Tunali Hilmi cad. No:109/5 Kavaklidere Çankaya Ankara ankara@vizeislemleri.com

Seyahat Sigortası

• Siz bize sadece seyahat tarihlerinizi bildirin, Seyahat sigortaları alanındaki deneyimimizi size ücretsiz sunalım.

• 01.06.2004 tarihi itibari ile Schengen ülkelerine (Avusturya, Belçika, Danimarka, Yunanistan, Finlandiya, Fransa, Almanya, İzlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç) seyahat edecek olan kişilerin, seyahat sağlık sigortası yaptırması zorunlu hale gelmiştir.

• Yaptıracağınız seyahat sigortası ile hem vize alabilmenin ön koşulunu sağlamış olur, hem de seyahatiniz esnasında karşılaşabileceğiniz her türlü riske karşı önlem almış olursunuz.

 

Seyahat Sigortası Satın Alın

 

• Schengen ülkelerinin talep etmiş olduğu sigortanın minimum teminatları aşağıdadır.

–  Acil durumlarda Ayakta tedavi masrafları
–  Acil durumlarda Hastane tedavisi masrafları
–  Sigortalının tıbbi nedenlerle nakli
–  Cenazenin yurda nakli veya sigortalının vefat ettiği yerde defin masrafları
–  Seyahat sigortanızla ilgili özel bir talebiniz olmazsa vize işleminiz için gerekli minimum teminatlarda bir poliçe düzenlenecek olup özel taleplerinizi lütfen bize bildiriniz.

•  Yukarıdaki teminatların dışında yaptıracağınız seyahat sigortasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamamanız için, sigorta poliçesinin hem Türkçe hem de İngilizce metin içeriği olduğunu kontrol ediniz.

•  Yaptırmanız gereken sigorta kendi acenteliğimizden bizim güvencemizde yapılacak olup herhangi bir problemle karşılaşmanız önlenecektir.

•  Seyahatiniz esnasında gümrükten geçerken gümrük memurları sizden poliçenizi ibraz etmemizi isteyeceklerdir. Poliçenizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

Seyahat Sağlık sigortası Fiyatları

1-7 gün 8 Euro
8-15 gün 10 Euro
1 ay 18 Euro
2 ay 25 Euro
3 ay 30 Euro
6 ay 40 Euro
1 yıl 60 Euro

Yukarıdaki fiyatlar örnek olarak 0-65 yaş arası ve Avrupa ülkeleri içindir.

65 yaşından sonra ve Amerika -Kanada – Japonya için fiyatlar değişiklik gösterebilir.

 

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?Seyahat sigortası, sigortalı olan kişinin yurtdışı seyahati esnasında herhangi bir kaza, sakatlanma, sağlık sorunları gibi risklerini belirlemiş olduğu zaman dilimi içinde seçilmiş limitler kapsamı altına alan bir sigorta poliçesidir.Yurtdışı Seyahat Sigortalarımız 8 € Başlayan fiyatlarla 30.000 € teminatlı olarak poliçelenmektedir.

Seyahat Sigortası İsteyen Konsolosluklar;

Almanya Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Almanya Transit vize ve Almanya yerleşim vizesi hariç Almanya Turistik vize,Almanya Ticari Vize ve Almanya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Hollanda Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Hollanda Transit vize ve Hollanda yerleşim vizesi hariç Hollanda Turistik vize,Hollanda Ticari Vize ve Hollanda Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İspanya Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

İspanya Transit vize ve İspanya yerleşim vizesi hariç İspanya Turistik vize,İspanya Ticari Vize ve İspanya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İtalya Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

İtalya Transit vize ve İtalya yerleşim vizesi hariç İtalyaTuristik vize,İtalya Ticari Vize ve İtalya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İsviçre Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

İsviçre Transit vize ve İsviçre yerleşim vizesi hariç İsviçre Turistik vize,İsviçre Ticari Vize ve İsviçre Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İsveç Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

İsveç Transit vize ve İsveç yerleşim vizesi hariç İsveç Turistik vize,İsveç Ticari Vize ve İsveç Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Finlandiya Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Finlandiya Transit vize ve Finlandiya yerleşim vizesi hariç Finlandiya Turistik vize,Finlandiya Ticari Vize Finlandiya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Norveç Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Norveç Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Norveç Turistik vize,Norveç Ticari Vize ve Norveç Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Fransa Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Fransa Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Fransa Turistik vize,Fransa Ticari Vize ve Fransa Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

İzlanda Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

İzlanda Transit vize ve yerleşim vizesi hariç İzlanda Turistik vize,İzlanda Ticari Vize ve İzlanda Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Danimarka Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Danimarka Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Danimarka Turistik vize,Danimarka Ticari Vize ve Danimarka Öğrenci Vizesi için istenmektedir. • Lüksemburg Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Lüksemburg Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Lüksemburg Turistik vize,Lüksemburg Ticari Vize ve Lüksemburg Öğrenci Vizesi için istenmektedir. • Belçika Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Belçika Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Belçika Turistik vize,Belçika Ticari Vize ve Belçika Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Portekiz Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Portekiz Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Portekiz Turistik vize,Portekiz Ticari Vize ve Portekiz Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Yunanistan Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Yunanistan Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Yunanistan Turistik vize,Yunanistan Ticari Vize ve Yunanistan Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Macaristan Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Macaristan Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Macaristan Turistik vize,Macaristan Ticari Vize ve Macaristan Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Çek Cumhuriyeti Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Çek Cumhuriyeti Turistik vize,Çek Cumhuriyeti Ticari Vize ve Çek Cumhuriyeti Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Polonya Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Polonya Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Polonya Turistik vize,Polonya Ticari Vize ve Polonya Öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Bulgaristan Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Bulgaristan Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Bulgaristan Turistik vize,Bulgaristan Ticari Vize ve Bulgaristan öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Romanya Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Romanya Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Romanya Turistik vize,Romanya Ticari Vize ve Romanya öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Avusturya Konsolosluğu Seyahat Sağlık Sigortası:

Avusturya Transit vize ve yerleşim vizesi hariç Avusturya Turistik vize,Avusturya Ticari Vize ve Avusturya öğrenci Vizesi için istenmektedir.

Seyahat Sigortası Satın Alın

 

Predefined Skins

Primary Color

Background Color

Example Patterns

demo demo demo demo demo demo demo demo demo demo