0212 293 93 35 Cumhuriyet Caddesi No:157 Harbiye İstanbul bilgi@vizeislemleri.com
0312 970 03 00 Tunali Hilmi cad. No:109/5 Kavaklidere Çankaya Ankara ankara@vizeislemleri.com

Çipli Kimliğe Vize Yok


Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vizenin kalkmasıyla tüm Schengen bölgesindeki ülkelerin tamamına sadece pasaportlarını göstererek girebilecek” açıklamasını yaptı. Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vizenin kalkmasıyla tüm Schengen bölgesindeki ülkelerin tamamına sadece

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vizenin kalkmasıyla tüm Schengen bölgesindeki ülkelerin tamamına sadece pasaportlarını göstererek girebilecek” açıklamasını yaptı.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, vizenin kalkmasıyla tüm Schengen bölgesindeki ülkelerin tamamına sadece pasaportlarını göstererek girebilecek. Bunun yanında düzenlemeye başladığımız biyometrik kimlikle pasaporta bile gerek duymadan ilgili ülkelere gitme imkanı bulacaklar” şeklinde konuştu. Yeni çipli kimlikler hakkında olumlu algı oluşmasının kendilerini memnun ettiğini dile getiren Bozkır, Şehitkamil Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen “Türkiye’nin AB’ye Üyelik Süreci ve Sivil Toplumla Diyalog Toplantısı”nda, son dönemlerde yaşanan terörist eylemlerin amaçlarına ulaşamayacağını söyledi.

“İlk uygarlıkların doğup geliştiği bölge”de kurulan Gaziantep insanlığın ortak değerlerini de buluşturuyor’ diyen Bozkır, Türkiye’nin tarihten bu yana bugün Suriyeliler konusunda olduğu gibi yaşanan dramlara sessiz kalamadığını söyledi.

6 yorumlar
 1. önder

  24 Haziran 2016 at 21:41

  merhaba
  ben önder arslan halloanda vizesi almak istiyorum 2 yıldır sigortalı şalısıyorum gerekli evraklar nelerdir
  tşklr

  Reply
  • admin

   10 Temmuz 2016 at 13:21

   Evrak listesi mail adresinize gönderilmiştir. Aynı zamanda web sitemizde Hollanda için güncel evrak listesi ve vize formu mevcuttur.

   Reply
 2. adem

  18 Şubat 2017 at 22:52

  Merhaba ben avustralyada kalıcı olmak istiyorum.pasaportum var.vize için ne tur işlemler yapmam lazim.

  Reply
  • admin

   14 Mart 2017 at 09:53

   Avustralya da tüm kısa süreli vizeler ve e-vize müracaatları için bize ulaşabilirsiniz, Şirketimiz Avustralya Büyüleyiciliği nezdinde vize işlemleri yapmaktadır.

   Reply
 3. Seçil

  29 Mayıs 2017 at 12:02

  Almanya için turist vizesini en kolay nasıl alabilirim gerekli evraklar nelerdir teşekkür ederim

  Reply
 4. Özgür dizin

  30 Ekim 2017 at 23:09

  Merhaba
  Ben özgür dizin
  Yaş 24 5sene önce sınır dışı edildim bazı suçlardan dolayi 7.10.2017 bu tahrinde 5 senelik sürem doldu geri gitmek istiyorum ne yapmam gerekiyor

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Predefined Skins

Primary Color

Background Color

Example Patterns

demo demo demo demo demo demo demo demo demo demo