0212 293 93 35 Cumhuriyet Caddesi No:157 Harbiye İstanbul bilgi@vizeislemleri.com
0312 970 03 00 Tunali Hilmi cad. No:109/5 Kavaklidere Çankaya Ankara ankara@vizeislemleri.com

Vizesiz Gidilebilecek Kayak Merkezleri


Yurtdışındaki kayak pistlerini deneyimlemek isteyen, ama vize almakla uğraşmak istemeyenler için uygun bütçeli, vizesiz rotalar imdada yetişiyor Hem ekonomik hem de keyifli bir kayak tatili yapmak mümkün. Üstelik vize almaya gerek kalmadan. Siz kayak ve snowboard tutkunları için, Balkanlar’da yer

Yurtdışındaki kayak pistlerini deneyimlemek isteyen, ama vize almakla uğraşmak istemeyenler için uygun bütçeli, vizesiz rotalar imdada yetişiyor
Hem ekonomik hem de keyifli bir kayak tatili yapmak mümkün. Üstelik vize almaya gerek kalmadan. Siz kayak ve snowboard tutkunları için, Balkanlar’da yer alan uygun bütçeli ve vizesiz gidilebilecek tatil merkezlerini derledik.

Belgrad Kapaonik

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da yer alan Kapaonik Kayak Merkezi, farklı zorluk seviyelerine sahip pistleriyle, son yıllarda popülerliğini artırdı. Eğlenceli akşamları, pistte yapılabilecek farklı aktiviteleri ve konforlu konaklama seçenekleri ile Kapaonik, maceraperest kayakseverlere hitap ediyor.

Karadağ-Zabljak

Sahip olduğu çocuk pistleriyle ailelerin favori kayak merkezlerinden biri olan Zabljak, hem huzurlu zaman geçirmek hem de kayak keyfi yapmak isteyenler için ideal adreslerden biri. Profesyonel kayakçıları tatmin edecek pistlerin yanı sıra kayağa yeni başlayacaklar için de uygun seçeneklerin bulunduğu Zabljak’ta, geceleri belirli saatlerde kayak yapmak da mümkün.

Kosova-Brezoviça

Kosova’da yer alan Brezoviça Kayak Merkezi’nde, üç mevsim kayak keyfi yapılabiliyor. Prizren ve Priştine’ye oldukça yakın bir konumda bulunan Brezoviça, kayak tatili yapmak isteyenler için uygun bir alternatif olabilir.

Saraybosna Bjelasnica

Balkanların en güzel şehirlerinden biri olan Saraybosna, tarihi ve doğal güzellikleri ile olduğu kadar kayak merkezleri ile de dikkat çekiyor. Bu kayak merkezlerinden biri olan Bjelasnica Olimpik Kayak Merkezi, 2 bin 66 metrelik zirvesiyle dikkat çekiyor. Dünya klasmanında kayak pistlerine sahip Bjelasnica’da, uygun bütçeyle kış tatili yapmak mümkün.

Üsküp-Mavrova

Uzunluğu 25 km’yi bulan pistleri ile son yıllarda pek çok kayak meraklısını cezbeden Mavrovo Kayak Merkezi, Makedonya’nın başkenti Üsküp’e oldukça yakın bir noktada bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Predefined Skins

Primary Color

Background Color

Example Patterns

demo demo demo demo demo demo demo demo demo demo