0212 293 93 35 Cumhuriyet Caddesi No:157 Harbiye İstanbul bilgi@vizeislemleri.com
0312 970 03 00 Tunali Hilmi cad. No:109/5 Kavaklidere Çankaya Ankara ankara@vizeislemleri.com

Fenerbahçe İçin Vize Açıklaması Geldi…


Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, Fenerbahçe taraftarlarının vize başvurusu yapmadığını; toplu halde vizelerin reddedilmesi gibi bir durum varsa bunun da araştırılması gerektiğini söyledi. Kremlin’den Vize Açıklaması: Fenerbahçeliler Başvuru Yapmadı Kremlin, bu akşam Rusya’da Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak olan Fenerbahçe’nin taraftarlarına vize

Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, Fenerbahçe taraftarlarının vize başvurusu yapmadığını; toplu halde vizelerin reddedilmesi gibi bir durum varsa bunun da araştırılması gerektiğini söyledi.

Kremlin’den Vize Açıklaması: Fenerbahçeliler Başvuru Yapmadı
Kremlin, bu akşam Rusya’da Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak olan Fenerbahçe’nin taraftarlarına vize verilmediği iddiaları ile ilgili açıklama yaptı.

“FENERBAHÇELİLER VİZE BAŞVURUSU YAPMADI”

Rusya Devlet Başkanı Vladamir Putin’in sağ kolu olarak bilinen Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, Fenerbahçe taraftarlarının vize başvurusu yapmadığını; eğer toplu halde vizelerin reddedilmesi gibi bir durum varsa bunun da araştırılması gerektiğini söyledi.

“BURADA SİYASİ FAKTÖR YOK”

Moskova’da gazetecilere konuşan Peskov, taraftarların vize alamaması konusunda “Burada bir siyasi faktör yok.” dedi. İstanbul’daki Rus konsolosluğunun açıklamalarını gördüğünü belirten Peskov, “Taraftarlardan vize için başvuran yok.” dedi.

“GERÇEKTEN VİZELER REDDEDİLMİŞSE NEDENİNE BAKMAK LAZIM”

Peskov, “Eğer gerçekten başvuru olmuşsa ve toplu bir şekilde bunlar reddedilmişse, o zaman gerçekten neden böyle birşey yapıldığına bakmak anlamlı olur. Ama kimse vize başvurusu yapmamışsa, bir krizden bahsetmek gerçekten anlamsız olur.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Predefined Skins

Primary Color

Background Color

Example Patterns

demo demo demo demo demo demo demo demo demo demo