0212 293 93 35 Cumhuriyet Caddesi No:157 Harbiye İstanbul bilgi@vizeislemleri.com
0312 970 03 00 Tunali Hilmi cad. No:109/5 Kavaklidere Çankaya Ankara ankara@vizeislemleri.com

Dünyanın En Romantik Şehirleri


14 Şubat yaklaşıyor. 2020’yi unutulmaz bir deneyimle süslemeye, Sevgililer Günü’nü romantizm dolu bir şehirde geçirmeye ne dersiniz? İşte sizin için hazırladığımız dünyanın en romantik şehirleri rehberi… Paris, FRANSA Romantizm dendiği an akıllara gelen ilk şehir, kuşkusuz ki Paris’tir. Filmlere konu

14 Şubat yaklaşıyor. 2020’yi unutulmaz bir deneyimle süslemeye, Sevgililer Günü’nü romantizm dolu bir şehirde geçirmeye ne dersiniz? İşte sizin için hazırladığımız dünyanın en romantik şehirleri rehberi…

Paris, FRANSA

Romantizm dendiği an akıllara gelen ilk şehir, kuşkusuz ki Paris’tir. Filmlere konu olan bu özel şehir, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün de en çok tercih edilen rotalarından biridir.

Paris, uçsuz bucaksız bulvarları, muhteşem sokakları ve eşsiz yapılarıyla unutulmaz bir deneyim sunuyor. Seine Nehri’nde nefis bir tekne gezintisi, Eyfel’in doruklarında harika bir şehir manzarası ve unutulmaz gün batımları… Paris, 14 Şubat’ta sizi çağırıyor.

Fransa vizesi işlemlerinizi Real World Turizm aracılığı ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz.

                                                        

Roma, İTALYA

Sevgililer Günü’ne adını veren (Valantine’s Day) Aziz Valantine’in şehri Roma, 14 Şubat’ın en uğrak noktalarından biri… Duru güzelliğin vücut bulmuş hali olan bu güzel şehirde romantizm dolu bir tatil yapabilirsiniz. Trevi Çeşmesi’nde dilek tutmak, Pantheon’un yağmur altındaki silüetini izlemek, Kolezyum Meydanı’nda el ele yürümek bu şehirde yapılacak muhteşem şeylerden yalnızca birkaçı… Aşk şehri olarak da anılan Roma, ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat vaat ediyor.

İtalya vizesi işlemlerinizi Real World Turizm aracılığı ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz.

 

Prag, ÇEKYA

Prag, sanatsal dokunuşlarla süslenmiş Barok evleri, ışıl ışıl parlayan Charles Köprüsü, güzelliğiyle büyüleyen Vlatava Nehri ve masalsı Prag Şatosu’yla dünyanın en naif şehirlerinden biri… Tüm bu güzelliklerinin yanı sıra yürüyerek gezilmesi en rahat şehirler listesinde de zirveye oynamaktadır. Aşıkların sıklıkla tercih ettiği yerlerden biri olan Prag, 14 Şubat’ı geçirmek için oldukça idealdir.

Çekya vizesi işlemlerinizi Real World Turizm aracılığı ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz.

 

Sevilla, İSPANYA

İspanya’nın güney bölgesinde yer alan bu muhteşem şehir, aynı zamanda Endülüs’ün başkenti. Guadalquivir Nehrinin doğu yakasında kalan Sevilla’nın Yunan mitolojisi kahramanı Herkül tarafından kurulduğu rivayet edilir. Akşam saatlerinde cıvıl cıvıl olan güzel yapılar, portakal ağaçlarıyla bezenmiş rengarenk caddeler ve aşıkların çok sevdiği Plaza de Espana… Sevilla, 14 Şubat’ı geçirmek için kesinlikle mükemmel bir tercih.

İspanya vizesi işlemlerinizi Real World Turizm aracılığı ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz.

 

Brugge, BELÇİKA

Brugge’ü yalnızca bir şehir olarak değerlendiremeyiz. Brugge, bir görsel şölendir. Mutlaka görülmesi gereken, eşsiz bir yerdir. Orta Çağ esintilerini iliklerinize kadar hissetmek, Aşıklar Nehri’nin kenarından el ele yürümek ve rengarenk sokaklarda keyifle gezmek sizi heyecanlandırıyorsa Brugge mükemmel bir seçenek demektir.

Belçika vizesi işlemlerinizi Real World Turizm aracılığı ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz.

Seyahat sağlık sigortanızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde yaptırmak için tıklayınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Predefined Skins

Primary Color

Background Color

Example Patterns

demo demo demo demo demo demo demo demo demo demo