• 0212 293 93 35 Cumhuriyet Caddesi No:157 Harbiye İstanbul bilgi@vizeislemleri.com
  • 0312 970 03 00 Tunali Hilmi cad. No:109/5 Kavaklidere Çankaya Ankara ankara@vizeislemleri.com

Küba Vize işlemleri hakkında açıklamalar


Kübaya seyahat edecek  olan TC vatandaşı kişiler, bu ülkeye olan seyahatleri öncesi Küba vizesi almaları gerekmektedir. TC vatandaşları, Türkiye Küba temsilciliği olan Küba Büyükelçiliği Ankara vize bölümüne veyaK üba vize işlemleri üzerine çalışmalar yürüten temsilciliklere gelerek Küba vizesi başvurularında bulunabilirler. Yeşil

Kübaya seyahat edecek  olan TC vatandaşı kişiler, bu ülkeye olan seyahatleri öncesi Küba vizesi almaları gerekmektedir. TC vatandaşları, Türkiye Küba temsilciliği olan Küba Büyükelçiliği Ankara vize bölümüne veyaK üba vize işlemleri üzerine çalışmalar yürüten temsilciliklere gelerek Küba vizesi başvurularında bulunabilirler.
Yeşil pasaport ve diplomatik pasaport sahibi kimselerin de Küba vizesialmaları gerekirken, Küba vize işlemlerinde kullanılacak pasaportların geçerlilik süresi bu ülkeye olan seyahat tarihinizden sonra en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır.
TC vatandaşı kişilerin Küba seyahatleri öncesi Küba vize işlemlerine yenilenmiş bir pasaportla başlamış olmaları her zaman yarar sağlayacaktır. Eski pasaportlar ile Küba vize başvurularında bulunulacak olması halinde ise pasaportunuzun en az 2 boş sayfası önemlidir.
Küba Konsolosluğu, Küba Vizesi Nasıl Alınır?

Küba seyahatinde bulunacak kişiler Küba vizelerini iki farklı şekilde alabileceklerdir.
1 – Küba Türkiye temsilciliklerine yapacak oldukları şahsi başvurularla Küba vizesini alabilirler.
2 – Küba Türkiye temsilciliklerine şahsi başvuruda bulunamadan Küba vizesini alabilirler.
Şahsi başvuru yaparak Küba vizesi nasıl alınır? 

Şahsi başvuruda bulunarak Küba vizesini, Küba Türkiye temsilciliği olan Küba Büyükelçiliği Ankara Konsolosluk bölümünden alabilirler. Küba vizesi, Küba vize uyum koşullarını eksiksiz olarak yerine getirme koşulu ile alabilecektir.
Şahsi başvuruda bulunmadan Küba vizesi nasıl alınır?

Şahsi başvuruda bulunmadan Küba vizesi, Küba vize işlemleri üzerine faaliyet göstermekte olan temsilcilikler aracılığı ile alınabilecektir. Bu şekilde başvru gerçekleştirecek olan kimseler söz konusu temsilciliklere gelerek Küba vizesibaşvurularında bulunabilirler.

 

Unutmayın Acenteliğimiz Küba Vizesi konusunda Yetkilidir ve sizin yerinize organizasyonu yürütebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Predefined Skins

Primary Color

Background Color

Example Patterns

demo demo demo demo demo demo demo demo demo demo